کامپوزیت توکویاما
کامپوزیت توکویاما

2.100.000 تومان3.000.000 تومان

2.100.000 تومان3.000.000 تومان

انتخاب گزینه‌ها
کامپوزیت توکویاما

کامپوزیت توکویاما

 • ساخت : ژاپن
 • انتشار و انکسار زیاد نور منجر به یک اثر ترکیبی منحصر به فرد می شود
 • برای مجسمه سازی بی دردسر در برابر سقوط مقاومت می کندپولیش پذیری استثنایی که تنها در ۶۰ ثانیه به بیش از ۹۰% براقیت می رسد
 • زمان پخت سریع – 10 ثانیه. با چراغ هالوژن (≥400mW/cm2)
 • زمان کار طولانی – 90 ثانیه. زیر نور محیط (10000 lx)
 • جلاپذیری فوق العاده
 • حفظ مراقیت بالا در طول زمان
 • محدوده تطبیق سایه گسترده (اثر آفتاب پرست)
 • کامپوزیت توکویاما BW ESTELITE مقاومت در برابر سایش بالا
 • ساییدگی کمتر به دندان های مخالف
 • رادیوپاسیتی خوب
 • موجود در ۲۰ رنگ
 • ,A1, A2, A3, A3.5 A4, A5, B1, B2, B3, B4, C1, C2,C3, OA1, OA2, OA3, OPA2, BW,WE,CE
 • ترمیم های قدامی و خلفی
 • روکش کامپوزیت
 • بسته شدن دیاستما
 • تعمیر کامپوزیت/پرسلن
 • یک سرنگ (3.8g)

2.100.000 تومان3.000.000 تومان

ویژگی های محصول:

توضیحات تکمیلی

رنگ بندی

A1, A2, A3, B1, BW, OA1, OA2, OA3, PA1, PA2, PA3, SW

توضیحات:

کامپوزیت توکویاما ژاپنی یکی از رنگ‌های پرکاربرد و برجسته‌ترین کامپوزیت‌های جهان به نام سیگما استلایت کوئیک (Tokuyama Estelite Quick) معروف است. این محصول توکویاما، یک کمپانی ژاپنی، با ویژگی‌های منحصر به فرد خود به عنوان یکی از بهترین و کامل‌ترین انواع کامپوزیت‌های دندانپزشکی شناخته شده است.

ویژگی‌های کلیدی این کامپوزیت شامل پولیش پذیری بسیار بالا و مقاومت فوق‌العاده می‌باشد. از این رو، شما با اطمینان می‌توانید این کامپوزیت با کیفیت را به قیمت مناسب از فروشگاه یسنا دنت تهیه کنید.

کامپوزیت توکویاما، یک ماده هم‌رنگ پرکردگی دندان است که از ترکیب رزین و ذرات ریز شیشه یا سرامیک به وجود آمده است. این ماده در حوزه دندانپزشکی به عنوان یک ماده ترمیمی برای ساخت دندان‌های مصنوعی و چسب دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد و ارتباط شیمیایی قوی با دندان را برقرار می‌کند. این کامپوزیت با دندان هماهنگ بوده و باعث تقویت ساختار دندان می‌شود.

ESTELITE SIGMA QUICK با استفاده از تکنولوژی Photopolymerization تقویت رادیکال (RAP)، زمان پخت را به حداقل ممکن کاهش داده و در عین حفظ زیبایی Estelite Sigma، ثبات عالی به نور محیط فراهم می‌آورد. این کامپوزیت با اندازه متوسط ذرات 200 نانومتر، نتایج ساده، پایدار و زیبایی بلندمدت را ارائه می‌دهد.

دو ویژگی اصلی این کامپوزیت، یعنی پولیش پذیری بالا و مقاومت فوق‌العاده، آن را برای استفاده در دندان‌های آسیاب (خلفی) و دندان‌های جلویی (قدامی) مناسب می‌سازد.

سازگاری بیشتر با دندان‌ها باعث جلوگیری از پوسیدگی دندان می‌شود و این کامپوزیت یک گزینه امن و موثر برای ترمیم دندان محسوب می‌شود. در ادامه، به برخی از ویژگی‌های کامپوزیت توکویاما و سایر محصولات این برند اشاره خواهیم کرد.

ویژگی کامپوزیت توکویاما ژاپنی

نصب سریع و آسان بر روی دندان‌ها با استفاده از نور هالوژن (حدود ۱۰ ثانیه)، درخشندگی بی‌نظیر که در طولانی مدت حفظ می‌شود، پولیش پذیری بسیار بالا، انقباض پایین، عمر مفید طولانی، و کاهش حداقل سایش در برابر دندان‌های مخالف از ویژگی‌های برجسته کامپوزیت سیگما توکویاما هستند. کامپوزیت توکویاما دارای مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه و سایش است و خاصیت اثر آفتاب‌پرست یا Chameleon effect دارد که باعث تطبیق‌پذیری گسترده به سایه می‌شود.

استفاده از کامپوزیت توکویاما در ترمیم مستقیم پوسیدگی‌های دندانی در قسمت‌های جلویی و خلفی، و نیز در ونیرهای کامپوزیتی، توصیه می‌شود. این کامپوزیت برای بستن دیاستم و همچنین استفاده در ترمیم‌های پورسلین و کامپوزیت بسیار مناسب است.

ویژگی کامپوزیت توکویاما BW

انواع محصولات برند توکویاما ژاپنی

تفاوت‌ها و کاربردهای مختلف بین سه نوع کامپوزیت توکویاما، یعنی کامپوزیت توکویاما قدامی، کامپوزیت توکویاما خلفی و کامپوزیت سیگما توکویاما از نوع آستریا، به شرح زیر است:

کامپوزیت توکویاما قدامی: کامپوزیت توکویاما قدامی برای اصلاح دندان‌های ردیف جلویی استفاده می‌شود. این نوع کامپوزیت با استفاده از ذرات نانو، دندان‌ها را بسیار ظریف و زیبا اصلاح می‌کند.

کامپوزیت توکویاما خلفی: کامپوزیت توکویاما خلفی برای دندان‌های ردیف عقب طراحی شده است. این کامپوزیت قابلیت تحمل فشار بالا را دارد و مقاومت مناسبی دارد. همچنین، عیوب دندان‌های عقبی را ترمیم و اصلاح می‌کند.

کامپوزیت سیگما توکویاما از نوع آستریا: کامپوزیت سیگما توکویاما مدل آستریا یک نوع دیگر از کامپوزیت‌های توکویاما است که برخی ویژگی‌های منحصر به فرد دارد. این کامپوزیت به دلیل دوام و ماندگاری بسیار زیاد، برای اصلاح و رفع عیوب دندانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طول عمر کامپوزیت توکویاما

یکی از ویژگی‌های برتری کامپوزیت توکویاما ، که آنها را از سایر انواع کامپوزیت‌ها در بازار متمایز می‌کند، طول عمر بسیار طولانی آنهاست. این کامپوزیت‌ها علاوه بر داشتن یک طول عمر بلند، از یک برتری دیگر نیز برخوردارند که به نیاز اندک به وسائل و لوازم جانبی جهت نصب و انجام خدمات پس از نصب اشاره دارد.

در این مدل از کامپوزیت توکویاما، به دلیل خصوصیات خاص آن، دندانپزشک نیازی به مقابله با مشکلات پیچیده و دردناک در نصب این کامپوزیت بر روی دندان‌های بیمار نخواهد داشت. با بهره‌گیری از این مدل کامپوزیت، دندانپزشک به سرعت و با کمترین تلاش ممکن، این محصول را بر روی دندان بیمار نصب کرده و خدمات لازم را ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های برتری کامپوزیت‌های توکویاما مشابه با موارد ذکر شده می‌باشند، با این تفاوت که این برتری به معنای انجام کار با کمترین زمان ممکن بر روی دندان بیمار است. با انتخاب پزشک کامپوزیت توکویاما، نه تنها میزان کار و استفاده از ابزار کاهش می‌یابد،

بلکه روند درمانی به سرعت و با کیفیت بیشتری صورت می‌پذیرد. این امر باعث می‌شود بیمار با راحتی بیشتری از صندلی دندانپزشک خارج شود و در نهایت، پایان درمان را با رضایت بیشتری تجربه کند.

بهترین رنگ کامپوزیت توکویاما

گفتیم که که یکی از ویژگی‌های برجسته برند ژاپنی توکویاما، توانایی ارائه طیف گسترده رنگی است که با این ویژگی، زیباجویان می‌توانند با هر رنگ دندان، گزینه نزدیک‌ترین به رنگ طبیعی دندان‌های خود را پیدا کنند.

پزشکان متخصص برای انتخاب بهترین رنگ کامپوزیت توکویاما از راهنمای رنگ ویتا استفاده می‌نمایند که یک سیستم رنگی استاندارد برای انتخاب بهینه‌ترین رنگ‌هاست. این راهنما شامل انواع رنگ‌های کامپوزیت توکویاما با سایه‌های مختلف A، B و غیره است.

بهترین رنگ برای کامپوزیت ونیر توکویاما ژاپن به وابستگی به موقعیت دندان مورد ترمیم و رنگ دندان‌های همجوار دارد. برای دندان‌های قدامی که در خنده دیده می‌شوند، معمولاً از سایه‌های رنگ A استفاده می‌شود تا لبخند شفاف و روشن شود. این سایه‌ها اغلب طیف قرمز مایل به قهوه‌ای را شامل می‌شوند.

در مقابل، برای دندان‌های خلفی که کمتر دیده می‌شوند، سایه‌های رنگ B گزینه‌ی مناسب‌تری به حساب می‌آیند که طیف زرد متمایل به قرمز را شامل می‌شوند. از سایه‌های رنگ C در تکنیک‌های چند لایه استفاده می‌شود که شامل رنگ‌های طیف خاکستری می‌شوند.

سایه D که در کامپوزیت توکویاما قرار دارد، طیف خاکستری مایل به قرمز را شامل می‌شود. این تنوع در سایه‌ها، پزشکان را در انتخاب رنگ‌های دقیق‌تر و متناسب با هر موقعیت کمک می‌کند.

بهترین رنگ کامپوزیت توکویاما

مزایای کامپوزیت توکویاما

کامپوزیت توکویاما ، یک محصول پرمصرف در زمینه دندانپزشکی است که به دلیل ویژگی‌ها و مزایای منحصر به فرد خود مشهور شده است. در ادامه، به برخی از ویژگی‌های برجسته آن اشاره می‌شود:

سرعت و کارآمدی: یکی از مزیت‌های اصلی کامپوزیت توکویاما ، سرعت فرآیند پخت (کیورینگ) آن است. این کامپوزیت لایت کیور شده است که زمان پخت کوتاه‌تری ارائه می‌دهد و به دندانپزشکان این امکان را می‌دهد که به طور موثر‌تر کار کنند.

زمان کیورینگ کمتر از 10 ثانیه است که این امکان را می‌دهد تا در مواقعی که نیاز به ترمیم‌های متعدد یا روش‌های حساس به زمان دارید، به سرعت عمل کنید.

زیبایی برجسته: کامپوزیت Tokuyama نتایج زیبایی برجسته‌ای ارائه می‌دهد. این کامپوزیت طیف گسترده‌ای از سایه‌ها را ارائه می‌دهد که می‌تواند با رنگ طبیعی دندان‌ها هماهنگ شود. این ماده دارای شفافیت بالا و خاصیت انتشار نور عالی است که منجر به ترمیم‌های شبیه دندان‌های طبیعی می‌شود.

استحکام و دوام استثنایی: کامپوزیت توکویاما  دارای استحکام و دوام قابل توجهی است که آن را برای ترمیم‌های قدامی و خلفی مناسب می‌کند. این کامپوزیت هم یک کامپوزیت خلفی است هم یک کامپوزیت قدامی. مقاومت عالی این کامپوزیت در برابر سایش، خطر شکستگی یا بریدگی را کاهش می‌دهد.

تطبیق‌پذیری: کامپوزیت توکویاما  یک کامپوزیت همه‌کاره است که می‌تواند برای انواع ترمیم‌ها از جمله ترمیم مستقیم و غیرمستقیم، روکش‌ها و حتی تعمیرات جزیی استفاده شود. قوام آن امکان دستکاری و شکل‌سازی آسان را فراهم می‌کند.

انقباض کم: ویژگی دیگری که در کامپوزیت‌های توکویاما بارز است، این است که در طول فرآیند پخت، کمترین انقباض را نشان می‌دهد و خطر ایجاد شکاف‌های حاشیه‌ای و پوسیدگی ثانویه را کاهش می‌دهد.

پرداخت و پولیش آسان: توکویاما به دندانپزشکان این امکان را می‌دهد که به سرعت به سطحی صاف و صیقلی دست یابند. پولیش پذیری مواد به زیبایی ترمیم کمک می‌کند و از بهداشت دهان و دندان حمایت می‌کند.

به طور خلاصه، کامپوزیت توکویاما ژاپنی با مزایای فراوانی از جمله سرعت، زیبایی، دوام، تطبیق‌پذیری و پولیش آسان، یک گزینه برتر برای دندانپزشکان حرفه‌ای است.

مزایای خرید از یسنادنت

کامپوزیت توکویاما

 • ساخت : ژاپن
 • انتشار و انکسار زیاد نور منجر به یک اثر ترکیبی منحصر به فرد می شود
 • برای مجسمه سازی بی دردسر در برابر سقوط مقاومت می کندپولیش پذیری استثنایی که تنها در ۶۰ ثانیه به بیش از ۹۰% براقیت می رسد
 • زمان پخت سریع – 10 ثانیه. با چراغ هالوژن (≥400mW/cm2)
 • زمان کار طولانی – 90 ثانیه. زیر نور محیط (10000 lx)
 • جلاپذیری فوق العاده
 • حفظ مراقیت بالا در طول زمان
 • محدوده تطبیق سایه گسترده (اثر آفتاب پرست)
 • کامپوزیت توکویاما BW ESTELITE مقاومت در برابر سایش بالا
 • ساییدگی کمتر به دندان های مخالف
 • رادیوپاسیتی خوب
 • موجود در ۲۰ رنگ
 • ,A1, A2, A3, A3.5 A4, A5, B1, B2, B3, B4, C1, C2,C3, OA1, OA2, OA3, OPA2, BW,WE,CE
 • ترمیم های قدامی و خلفی
 • روکش کامپوزیت
 • بسته شدن دیاستما
 • تعمیر کامپوزیت/پرسلن
 • یک سرنگ (3.8g)

1 دیدگاه برای کامپوزیت توکویاما

 1. سهیلا عوام

  ممنون بابت مشاوره خوبتون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *